Kurumsal

Tarihçemiz

Renault-Mais Manisa Bölgesi Yetkili Satıcısı ve Servisi Ordu A.Ş. bölgesinde 48 yıllık firma deneyimi ve 28 yıllık Renault Bayiliği bilgi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda merkezi Manisa olmak üzere eğitimli ve profesyonel personel yapısı ile Merkez plazada &ldquosatış- servis- yedek parça- 2.el&rdquo,Turgutlu plazada &ldquosatış- servis- yedek parça- 2.el&rdquo ve Akhisar showroomda &ldquosatış- 2.el&rdquo hizmetleri verilmektedir. Renault ve Dacia marka araç satışı gerçekleştirilen satış bölümlerinde ayrıca yerinde ziyaret ve satış işlemleri uygulayan bölge satış danışmanlarının bulunduğu aktif satış departmanı, organizasyonu Renault-Mais tarafından hazırlanmış &ldquoRenault Filo Kiralama&rdquo uygulaması ile de kurumsal kirlama hizmetleri sunulmaktadır. Türkiye&rsquode sınırlı sayıda bayide uygulamaya konulan &ldquoRenault Profesyonel&rdquo de Ordu A.Ş.&rsquode bulunan hizmetlerdendir. Bu kapsamda ticari araç müşterilerine satış ve satış sonrasında özel imkanlar tanınmaktadır. Renault2 bölümünde ekspertiz ve 96 nokta kontrolü yapılmış garantili 2.el araçlar kredi avantajları ile satılmaktadır. Manisa ve Turgutlu plazalarında toplam 5.300 m2 kapalı alanda kurulu servisleri hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında ödül sahibidir. Satış sonrası hizmetlerin tümünün verildiği servislerde mekanik, kaporta, boya, yedek parça, yol yardımı, aksesuar, estetik, lastik satış ve montajı, egzoz emisyon ölçümü hizmetleri verilmektedir. Satış Sonrası bölümüne bağlı olarak yedek parça ağı Manisa bölgesinde merkez ve ilçelerinde dağıtım kanalına sahiptir. Ordu A.Ş.&rsquonin yakın dönem planları dahilinde mevcut lokasyonları dışında diğer merkez ve ilçelerde de yapılanma hedefleri bulunmaktadır. Ordu A.Ş. ayrıca bünyesinde Axa Sigorta, Aksigorta ve ING Emeklilik Acenteliği ile Lassa&Bridgestone Toptan ve Perakende Bayiliği, Honda Motosiklet Satış ve Satış Sonrası Bayiliği bulundurmaktadır.

Değerlerimiz

Ordu A.Ş. ‘nin ve temsil ettiği Türkiye’nin saygın markalarının kurumsal yasalarının temelinde yatan kalite en önemli değerimizdir. Ordu A.Ş. ve çalışanları, müşterilerine, çevresine ve topluma karşı iş odaklı kaliteyi önemsemekte ve yasalara uygun uygulamalar ile kendisini doğrudan sorumlu gördüğü tüm konularda kuralcıdır.

Hedeflerimiz

Ordu A.Ş. ve çalışanlarının ortak hedefi temsil ettikleri tüm markaların hizmetlerini en iyi şekilde hedef kitleye taşımak, müşteri memnuniyetini korumak, ticari hedeflere ulaşmak, büyümeyi sürekli kılacak çalışmalar üretmek ve müşterilerinin tercih sıralamasında her zaman ilk sırada olmaktır.